KONST / Litografier / Litografi 15904073
nr 1590 4073
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Litografi, Hamnmotiv. Signerad, numrerad 136/300. Bildmått: 16x13 cm, yttermått inklusive ram: 24x21 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:26:10
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz